Ürünler
Demir Çelik Grubu
Yassı çelik ve yassı çelik imalatında kullanılan, yardımcı malzemeler ve makineleri, hizmetinize sunmaktayız. Çoğu 20.yy'ın başlarında kurulmuş temsilciliğini yaptığımız bu firmalar, Dünya'nın en önemli üretim tesislerine yıllardır malzeme ve ekipman tedarikinde bulunmakta, geniş teknik destek ve üstün kalitesi şikayetsiz ve duruşsuz üretim yapmanızı sağlamakta ve maliyetlerinizi düşürmektedir.
Sıvı Yönetimi
Metal İşleme, Boru Profil, Birincil Metal Üretimi, Ateşe dayanıklı hidrolik sıvılar konularında, Türkiye ve Dünya'nın en önemli üreticilerine ürün ve hizmet sağlayan kardeş firma POTENZA Endüstriyel Yağlar, Quaker Chemical B.V. firmasının distrübtörlüğü ve Düzce fabrikasında üretici ortaklığını yapmaktadır. Satışını yapılan yağlar için detaylı teknik servis hizmetinin yanı sıra müşterilerimize yağlama sistemleri ve filltrasyon gibi konularla birlikte sürdürülebilir performans, tüketimlerin azaltılması, güvenli üretimin arttırılması hedeflenmektedir.
Sanayi Paketleme
Değişik şekilde ve ebatlarda üretilmiş metallerin (sac, levha, bobin vs), zorlayıcı atmosferik koşullarda uzun süreli korozyona karşı; taşıma, sevkiyat, stoklama sırasında muhtemel darbelere karşı korunmasında kullanılan ambalaj kağıdı ve ambalaj malzemelerini stoğumuzdan tedarik etmekteyiz. Uzun yıllardır tedariğini yaptığımız bu malzemeler, ihtiyacınıza göre boyutlandırılmakta, özel durumlar için yüzeylerine firmanızın ismi ve logosu basılabilmektedir.
Bültenler İçin Mail Listemize Kayıt Olun
Gönder
Facebook - Potenza Twitter - Potenza Linkedin - Potenza