RADYAN TÜP VE FIRIN EKİPMANLARI

Yüksek nikel içeren ısıya dayanıklı alaşımlı çelikten imal edilen ekipmanların tasarım, ürün gelişimi ve üretimini yapılmaktadır. Sanayi fırınları, Isıl işlem fırınları, Emayeleme fırınları, seramik ve cam emaye, galvanizleme, kimyasal, petro kimyasal gibi her çeşit ısıl işlem prosesinde gerekli bütün ekipmanları üretimini hassas kaynak teknolojisiyle yapılmaktadır.

YÜZEY PARLATMA FIRÇALARI

 Taşlama, fırçalama, parlatma ve matlaştırma işlemlerinde kullanılan aşağıdaki ürünleri üretilmektedir:
 

  • Farklı endüstri kollarında her türlü yüzey uygulamaları için uygun Non-woven malzemeler, Scotch Brite TM diskler ve döner fırçalar
  • Manuel uygulamalar için Non-Woven malzemeler
  • Kayışlı taşlama işlemlerinin bütün çeşitleri için Falke temas tekerleri.
  • Çok hassas işlemler için Falke basılmış - sıkıştırılmış halka fırçalar.
  • Falke taşlama flap tekerleri.
  • Falke parlatma bezleri

 

KORUYUCU AMBALAJ MALZEMELERİ

Lamiflex birçok temel malzeme içermektedir. (örnek sert ve yumuşak duralit ) Bu malzemelerin her iki tarafı özel bir kağıt ile kaplanmıştır.

Farklı temel malzemelerin farklı doğrusal kaplamalar ile birleştirilmesi sonucunda (örnek; UV'ye dayanıklı kraft kağıdı veya paslanmaya karşı koruyucu kağıt (VCI), denize dayanıklı bileşik kağıt veya yüksek dayanımlı plastik Valcross film) oluşan doğru ürün bütün uygulamalar için kullanılabilmektedir.

AMBALAJ KAĞITLARI

Endüstrinin her kolu için koruyucu ambalaj ihtiyacını karşılayacak çözümler üretilmekte ve ürünlerin sevkiyatı sırasında, sonrasında ve uzun süreli stoklamalarda kalıcı bir koruma sağlanmaktadır. Birçok firma için kritik öneme sahip olan şirket logosu baskı işlemi rahatlıkla gerçekleştirilebilmektedir.

KORUYUCU AMBALAJ KAĞITLARI VE TORBALARI

Uçucu Korozyon Inhibitor(VCI) paketleme esnasında malzeme yüzeyine absorbe olarak pasif bir tabaka oluşturmaktadır. Bu pasif tabaka malzemeler ile dış ortam arasında bir engel oluşturarak korozyona karşı koruma sağlar.

Demir alaşımlı metaller için Paslanmaya karşı  Koruyucu VCI kağıtlar  
Demir Dışı metaller için Paslanmaya karşı koruyucu VCI kağıtlar
Demir ve demir dışı metaller için Paslanmaya Karşı Koruyucu VCI Filmler
Demir ve demir dışı metaller için Paslanmaya Karşı Koruyucu VCI Torbalar

http://www.branopac.de/start.html

AKIŞKAN FİLTRELEME KAĞITLARI

Akışkan Filtreleme (Non-woven) Kağıtları

Potenza Mühendsilik filtre kağıtları endüstrinin bütün sektörleri ile temasta bulunarak edinilen uzun yıllar deneyim ve dünyanın dört bir yanında üretilen farklı filtrasyon sistemleri konusundaki geniş teknik bilgi doğurtusunda sıvıların filtrasyon işlemlerinde kullanılması gereken filtre kağıtı tipi için en iyi çözümü önermek ve müşteriye en uygun filtre kağıtı yönledirme olasılığına sahiptir.

Potenza Mühendislik Filtre kağıtları aşağıdaki ürün grubunu içerir,

MOBİL FİLTRASYON VE GERİDÖNÜŞÜM SİSTEMLERİ

Yağın temizliği, operasyonların sonucu ile doğrudan etkilidir. Pür yağın içerisindeki mikro partiküller ve kir, periyodik olarak temizlenmelidir.

Metal işleme operasyonlarında emülsiyonlar vazgeçilmezdir. Zaman içerisinde, bakteri ve yabancı yağlar, emülsiyonun performansını çok etkiler. Filtrasyon ve saflaştırma sistemleri, bu bakteri ve yabancı yağları temizlemek üzerine tasarlanmışlardır. Temizlenmiş yağ, ilk günkü performansını aynen korur. Temiz emülsiyon ile çalışmak ayrıca takım ömürlerini arttırır.