YÜZEY PARLATMA FIRÇALARI

 Taşlama, fırçalama, parlatma ve matlaştırma işlemlerinde kullanılan aşağıdaki ürünleri üretilmektedir:
 

  • Farklı endüstri kollarında her türlü yüzey uygulamaları için uygun Non-woven malzemeler, Scotch Brite TM diskler ve döner fırçalar
  • Manuel uygulamalar için Non-Woven malzemeler
  • Kayışlı taşlama işlemlerinin bütün çeşitleri için Falke temas tekerleri.
  • Çok hassas işlemler için Falke basılmış - sıkıştırılmış halka fırçalar.
  • Falke taşlama flap tekerleri.
  • Falke parlatma bezleri

 

KORUYUCU AMBALAJ MALZEMELERİ

Lamiflex birçok temel malzeme içermektedir. (örnek sert ve yumuşak duralit ) Bu malzemelerin her iki tarafı özel bir kağıt ile kaplanmıştır.

Farklı temel malzemelerin farklı doğrusal kaplamalar ile birleştirilmesi sonucunda (örnek; UV'ye dayanıklı kraft kağıdı veya paslanmaya karşı koruyucu kağıt (VCI), denize dayanıklı bileşik kağıt veya yüksek dayanımlı plastik Valcross film) oluşan doğru ürün bütün uygulamalar için kullanılabilmektedir.

AMBALAJ KAĞITLARI

Endüstrinin her kolu için koruyucu ambalaj ihtiyacını karşılayacak çözümler üretilmekte ve ürünlerin sevkiyatı sırasında, sonrasında ve uzun süreli stoklamalarda kalıcı bir koruma sağlanmaktadır. Birçok firma için kritik öneme sahip olan şirket logosu baskı işlemi rahatlıkla gerçekleştirilebilmektedir.

KORUYUCU AMBALAJ KAĞITLARI VE TORBALARI

Uçucu Korozyon Inhibitor(VCI) paketleme esnasında malzeme yüzeyine absorbe olarak pasif bir tabaka oluşturmaktadır. Bu pasif tabaka malzemeler ile dış ortam arasında bir engel oluşturarak korozyona karşı koruma sağlar.

Demir alaşımlı metaller için Paslanmaya karşı  Koruyucu VCI kağıtlar  
Demir Dışı metaller için Paslanmaya karşı koruyucu VCI kağıtlar
Demir ve demir dışı metaller için Paslanmaya Karşı Koruyucu VCI Filmler
Demir ve demir dışı metaller için Paslanmaya Karşı Koruyucu VCI Torbalar

http://www.branopac.de/start.html

YÜZEY TEMİZLEME FIRÇALARI

Özel fırçalar ve Merdane fırçalar 

Merdane fırçalarında Novofil filamentler ve aralarında paslanmaz çelik teller, pirinç teller, pirinç kaplı çelik tel, tampico fiber, Bessemer çeliği tel ve fosfor bronzu, doğal kıl ve karışımların da olduğu çok değişik tiplerde filamentler kullanılmaktadır.

DOĞRULTMA MERDANELERİ

Tasarım ve imalat aşaması sırasında, yüzey sonlandırma süreçlerine özenle dikkat edilmekte olup, standart taşlamadan süper finiş parlatmaya, özel şekillere kumlamadan krom, krom karbür ve titanyum nitrür yüzey işlem uygulamaları yüksek hassasiyetle uygulanabilmektedir.  Çapları 20 - 1600 mm arasında olup, ağırlıkları 20 tona kadar olan merdanelerin üretimi yapılmaktadır.

Ürünler;